pl en de fr

Rozeznanie rynku (szacowanie zamówienia)

W ramach procedury rozeznania rynku Zamawiający zwraca się z prośbą o dokonanie wstępnej wyceny zamówienia na świadczenie usługi dostępu do Internetu dla Urzędu Dzielnicy Żoliborz na potrzeby placówek oświatowych położonych na Żoliborzu.

Załacznik:

W ramach procedury rozeznania rynku zamawiający zwraca się z prośbą o dokonanie wstępnej wyceny planowanego do udzielenia zamówienia na dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół w roku szkolnym 2018/2019.

W ramach procedury rozeznania rynku zamawiający zwraca się z prośbą o dokonanie wstępnej wyceny planowanej realizacji projektu „Pomagam ratować życie”.

W ramach procedury rozeznania rynku zamawiający zwraca się z prośbą o dokonanie wstępnej wyceny planowanego do udzielenia zamówienia na dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół w roku szkolnym 2017/2018.

Zaproszenie do składania ofert na leasing samochodu osobowego w segmencie K (van),  fabrycznie nowego – rok produkcji 2017, kompletnego, wolnego od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych  na potrzeby Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.

W ramach procedury rozeznania rynku zamawiający zwraca się z prośbą o dokonanie wstępnej wyceny planowanego do udzielenia zamówienia na dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół w roku szkolnym 2016/2017.
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza