Z życia dzielnicy

piątek, 15 września 2017 00:00

Winda ruszyła!

Winda ruszyła bez zapowiedzi, zwyczajnie, tak jak od dawna oczekiwali tego mieszkańcy Żoliborza. Nie pierwszy to raz mieszkańcy przeszli w tym miejscu próbę cierpliwości. Wszystkim, którzy kontaktowali się w różnej formie z gospodarzem obiektu, „Metro Warszawskie” Sp. z o. o., by przyspieszyć remont, serdecznie dziękujemy. 
środa, 13 września 2017 00:00

Żegnamy Annę Kosk

Odeszła za wcześnie i nieoczekiwanie. Przez wiele lat prowadziła Przedszkole Integracyjne nr 247, placówkę bardzo cenioną przez rodziców i docenianą przez przełożonych.  Była kimś więcej, niż dyrektorem. Była przyjacielem wszystkich dotkniętych przez los i będących w potrzebie. Skromna, oddana dzieciom, promieniująca życzliwością. 

poniedziałek, 11 września 2017 00:00

Koniec kłopotów z windą?

Na tę wiadomość czekaliśmy z rosnącą niecierpliwością. Przyszła dziś skoro świt (11 września) na adres rzecznika prasowego Urzędu Dzielnicy.

1 września 2017 roku o godzinie 16.00 przy ulicy Rydygiera 8A na Żoliborzu odbyła się wzruszająca uroczystość! Po niespełna roku od rozpoczęcia prac otwarto, położone wśród zieleni, kolorowo-pastelowe, pełne znakomitych rozwiązań technicznych Przedszkole nr 433. To właściwie Zespół Przedszkolno-Żłobkowy budowany we współpracy z Biurem Pomocy i Projektów Społecznych Urzędu m.st. Warszawy.

wtorek, 05 września 2017 00:00

Inwestycje oświatowe na Żoliborzu

Wraz ze zbliżającym się początkiem roku szkolnego dobiegają końca prace, których celem jest przygotowanie szkół i placówek oświatowych na przyjęcie uczniów. Tegoroczne inwestycje oświatowe w dzielnicy pokazują kierunki rozwoju i modernizacji bazy oświatowej.