pl en de fr

Dobiegają końca prace remontowe i adaptacyjne w szkołach podstawowych na Żoliborzu. Przez ostatnie miesiące trwały intensywne prace, aby zapewnić komfortowe warunki do nauki jak największej liczbie uczniów.

Już w najbliższą niedziele, 15 września zapraszamy wszystkich mieszkańców i sympatyków Żoliborza na urodziny jednego z najbardziej znanych warszawskich placów – Placu Wilsona. Dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji. A wieczór uświetni występ Elektrycznych Gitar.

5 września 2019 r. w sali Kina Elektronik przy ul. gen. Zajączka 7 odbyła się  uroczystość inaugurująca nowy rok szkolny na Żoliborzu.

Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy oraz Dyrektor i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 123 im. Kornela Makuszyńskiego zapraszają na festyn "Bawimy się razem".

W pierwszym dniu zajęć szkolnych Burmistrz Dzielnicy Pan Paweł Michalec wraz ze swoją Zastępczynią Panią Agatą Marciniak-Różak odwiedzili oddziały przedszkolne utworzone w szkołach podstawowych. Wszystkie sześciolatki, które rozpoczęły edukację w szkole otrzymały bezpłatny bon edukacyjny w postaci materiałów plastycznych i artykułów papierniczych oraz strój sportowy.

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza