pl en de fr

„Zima w Mieście”

zima w miescie 3

28 stycznia – 8 lutego 2019 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów (stale zamieszkujących lub zameldowanych w Warszawie) spędzających ferie w Stolicy do udziału w akcji „Zima w Mieście 2019” na Żoliborzu. Proponujemy bogatą ofertę różnorodnych zajęć edukacyjnych, sportowych i kulturalnych, odbywających się w szkołach (Feryjnych Placówkach Edukacyjnych), obiektach sportowych, ośrodkach kultury, bibliotekach i innych placówkach nie tylko na terenie Dzielnicy.

Warunkiem korzystania z programu jest rejestracja za pośrednictwem systemu elektronicznego lub złożenie Karty Kwalifikacyjnej w szkole (karta dostępna na miejscu lub do pobrania ze strony) i uiszczenie opłaty dziennej za wyżywienie (7zł)*. W ramach tej kwoty proponujemy dwa posiłki, w tym jeden ciepły oraz napoje.

Wszystkie oferowane podczas akcji zajęcia, warsztaty i imprez są nieodpłatne. Rodzice/opiekunowie zobligowani są do zapewnienia dzieciom odpowiedniego stroju i obuwia (wyjścia w plener).

Dzieci muszą posiadać aktualną legitymację szkolną.
* nie dotyczy to uczniów zwolnionych z opłat przez OPS lub dyrektora rodzimej szkoły.

Akcja „Zima w Mieście 2019” będzie prowadzona w następujących szkołach (FPE):

Lp. Feryjna Placówka Edukacyjna Adres telefon mail
1 Szkoła Podstawowa nr 65 ul. Mścisławska 1 833-58-36 w.101 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2 Szkoła Podstawowa z Oddz. Integrac. nr 68 ul. Or-Ota 5 829-48-14 w. 10 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3 Szkoła Podstawowa nr 92 ul. Przasnyska 18a 633-97-17 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4 Szkoła Podstawowa nr 267 ul. Braci Załuskich 1 663-48-49 w. 11 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza