pl en de fr

Konkurs na dyrektora biblioteki

Prezydent m.st. Warszawy informuje, że Zarządzeniem nr 1472018 z dnia 10 września 2018 r. ogłosił konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, z siedzibą w Warszawie przy ul. Słowackiego 19A

Tekst zarządzenia oraz szczegóły dotyczące wymaganych kwalifikacji kandydatów i sposobu ich udokumentowania zostały opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej m.st. Warszawy (bip.um.warszawa.pl) i na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Żoliborz (www.zoliborz,org.pl).

Wnioski o przystąpienie do konkursu wraz z załącznikami należy składać osobiście w zamkniętych kopertach w Wydziale Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Żoliborz, ul. Słowackiego 6/8, (kancelaria - parter w poniedziałki w godz. 8:00 – 18:00 oraz od wtorku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 lub przesłać w zamkniętych kopertach na adres:

Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy ul. Słowackiego 6/8 01-627 Warszawa z dopiskiem na kopercie: „Konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy. NIE OTWIERAĆ.”.

Wnioski muszą wpłynąć na podany adres do dnia 10 października 2018 r. 

Dokumenty doręczone po ww. terminie nie będą rozpatrywane i podlegają zwrotowi.

Przewiduje się, że rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu 50 dni od końcowego terminu składania wniosków.

Informacji o konkursie oraz warunkach organizacyjno-finansowych Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy udziela Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Żoliborz, ul.Słowackiego6/8, II piętro, pok. 212, tel. 22 443 90 35, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby zainteresowane wizytą w Wydziale Kultury i Promocji dla Dzielnicy Żoliborz proszone są o wcześniejsze umówienie terminu spotkania.

Załącznik:

 

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza