pl en de fr

"Lato w mieście 2019" w Dzielnicy Żoliborz

lato w miescie s

"Lato w mieście 2019"

Dzielnica Żoliborz m.st. Warszawy

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów (stale zamieszkujących lub zameldowanych w Warszawie) spędzających wakacje w Stolicy do udziału w akcji „Lato w Mieście 2019” na Żoliborzu. Proponujemy bogatą ofertę różnorodnych zajęć edukacyjnych, sportowych i kulturalnych (udział w warsztatach tematycznych, pokazach i przedstawieniach) odbywających się w szkołach (Wakacyjnych Placówkach Edukacyjnych) jak również obiektach sportowych, ośrodkach kultury, bibliotekach i ognisku pracy pozaszkolnej (Specjalistyczne Placówki Edukacyjne). Na naszych podopiecznych czekają seanse kinowe, lekcje muzealne, szaleństwo w salach zabaw i wiele innych atrakcji, które nie pozwolą im się nudzić.

Wszystkie oferowane podczas akcji zajęcia, warsztaty i imprez są nieodpłatne. Uczestnik uiszcza jedynie opłatę dzienną za wyżywienie (7zł)*, w ramach której otrzymuje dwa posiłki, w tym jeden ciepły oraz napoje.

Rodzice/opiekunowie zobligowani są do zapewnienia dzieciom odpowiedniego stroju i obuwia (wyjścia w plener).
* nie dotyczy to uczniów zwolnionych z opłat przez OPS lub dyrektora rodzimej szkoły.

Dzieci muszą posiadać aktualną legitymację szkolną.

Wakacyjne placówki edukacyjne

wpe 2019

Szczegóły dotyczące Warszawskiego Programu „Lato w Mieście” 2019 zostaną podane w późniejszym terminie.
Zapisy do Programu rozpoczynają się 18 kwietnia 2019 r. o godz. 12.00 za pośrednictwem elektronicznego systemu zgłoszeń: warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl.

Pełna oferta Warszawskiego Programu „Lato w Mieście 2019 r.”, zostanie opublikowana na stronie internetowej Biura Edukacji Urzędu m. st. Warszawy – www.edukacja.warszawa.pl w zakładce „Dla ucznia i Rodzica”.

Strona Biura Edukacji: tutaj

Załącznik:

 

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza