pl en de fr

Europejski Wykład Otwarty „Europass Twoją szansą na rynku pracy i edukacji”

Punkt  Informacji Europejskiej  Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy, zaprasza na Europejski Wykład Otwarty pn. „Europass Twoją szansą na rynku pracy i edukacji”, który odbędzie się w środę 13 grudnia br. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna 4. Spotkanie poprowadzi Pan Dawid Wójcicki, przedstawiciel Krajowego Centrum Europass.

Europass to program Komisji Europejskiej obecny w 36 krajach Europy, funkcjonujący w oparciu o decyzję połączonych sił Parlamentu Europejskiego i Rady. Głównym zadaniem polskiego biura Europass, podobnie jak biur w innych krajach, jest działanie w roli punktu kontaktowo-informacyjnego dla wszystkich chętnych (osób, organizacji i instytucji) informującego o dokumentach oraz obsługującego ich użytkowników. Zagadnienia omawiane podczas wykładu:

  1. Cele programu Europass.
  2. Portfolio Europass (możliwości pozyskania poszczególnych dokumentów wraz z przykładami ich wykorzystania).
  3. Omówienie sposobów przedstawienia kompetencji, kwalifikacji, doświadczeń zawodowych i edukacyjnych.
  4. Interoperacyjność z Europass.
  5. Zadania Krajowego Centrum Europass.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji pod adresem:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza