pl en de fr
01-09-2020

Życzenia Rady i Zarządu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

szkola 1

Szanowni Państwo,
Nauczyciele, pracownicy oświaty
Rodzice,
Drodzy uczniowie i dzieci

Stajemy u progu nowego roku szkolnego zapewne z uprawnionymi obawami, ale bogatsi o doświadczenia minionych miesięcy. Odpowiedzialność, wytrwałość, zaangażowanie, które były Waszym udziałem w poprzednim roku pozwalają wszelkie obawy oddalić. Choć środowisko pracy i nauki uległo dużym zmianom, idea troskliwej opieki i edukacji rozwijającej horyzonty, wciąż pozostaje niewzruszona. Pojęcie troski o własny rozwój edukacyjny i roli rodziców w tym procesie nabrało nowego wymiaru dowodząc Waszej odpowiedzialności i siły.

Szanowni Rodzice, pracownicy oświaty, jesteśmy pewni, że dzielimy to samo usilne przekonanie o wspólnym – znaczącym celu podejmowanych przez nas działań. Uśmiechy rozbawionych przedszkolaków, rozbudzona ciekawość i błysk w oku najmłodszych uczniów oraz sukcesy młodzieży także w nadchodzącym roku szkolnym staną się udziałem nas wszystkich dając poczucie dumy i satysfakcji.

Drodzy Uczniowie i najmłodsze pociechy życzymy Wam, aby spotkanie z przedszkolem i ze szkołą było inspirującą przygodą, pełną jedynie dobrych wrażeń. Bawcie się, odnoście sukcesy, realizujcie plany, niech każdy dzień będzie źródłem inspiracji i impulsem do nowych wyzwań. Poznawajcie nowe osoby, nawiązujcie przyjaźnie, łapcie piękne wspomnienia, które zostaną z Wami na długie lata.

Pandemia stała się wyzwaniem dla nas wszystkich. Dbajmy o siebie nawzajem. Przestrzegajmy sumiennie obowiązujących obostrzeń i stosujmy się do zasad bezpieczeństwa i higieny. Życzymy wszystkim dużo zdrowia. 

Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza