pl en de fr
18-05-2020

Mieszkańcy znowu mogą korzystać z OSiR Żoliborz

Od poniedziałku, 18 maja znowu można korzystać z zewnętrznych terenów rekreacyjnych Ośrodka Sportu i Rekreacji na Żoliborzu. Obowiązują ograniczenia dotyczące liczby osób, które mogą przebywać w ośrodku oraz rygor sanitarny. Obowiązkowe są zapisy na zajęcia i treningi sportowe. Pływalnia nadal pozostaje zamknięta.

Na pełnowymiarowym boisku może jednoczenie przebywać 22 uczestników oraz czterech trenerów. W przypadku boiska podzielonego na dwie części, na każdej z połówek może trenować po 16 osób plus trzech trenerów na każda grupę. Tory łucznicze jednorazowo dostępne będą dla 14 osób i dwóch trenerów, a na korcie tenisowym mogą jednocześnie grać cztery osoby plus trener.

Na teren OSiR-u nie mogą jeszcze wchodzić osoby towarzyszące. Rodzice i opiekunowie powinni odprowadzić dzieci do miejsca zbiórki, które znajduje się na parkingu zewnętrznym. Skąd też należy je odebrać po skończonych zajęciach. Wszyscy zobowiązani są do noszenia maseczek lub przyłbic, ściąganych jedynie na czas treningów. Osoby bez maseczek nie mogą wejść na teren ośrodka. Obowiązkowa jest także dezynfekcja rąk i sprzętu sportowego.

W zajęciach sportowych mogą uczestniczyć wyłącznie osoby zdrowe.  Wszystkie osoby korzystające z ośrodka, zobowiązane są do przestrzegania wytycznych sanitarnych OSiR Żoliborz. Prosimy zapoznać się ze szczegółowymi wytycznymi, które dostępne są tutaj: https://osir-zoliborz.waw.pl/wp-content/uploads/2020/05/Zalecenia-sanitarne-dotycz%C4%85ce-otwarcia-obiekt%C3%B3w-sportowych-18.05-1.pdf

IMG 0264 m

 

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza