pl en de fr
03-09-2018

Witaj szkoło!

Dziś jeszcze było świątecznie. Skończyły się wakacje. Mam nadzieję, że były udane i pełne wrażeń. Jest o czym rozmawiać z Koleżankami i Kolegami. Ale już jutro rozpoczynacie codzienne zajęcia i tak będzie upływał czas aż do następnych wakacji.

Życzę Wam, by szkoła nie zwiodła waszych oczekiwań, by była miejscem przyjaznym. By każdy mógł tu rozwijać swoje zainteresowania i poznawać co raz to nowe obszary wiedzy potrzebne i przydatne w odkrywaniu świata, który nas otacza. Niech będzie tu czas na naukę i na zabawę, która jest przecież prawem dziecięcego wieku. I niech zawiążą się tu serdeczne przyjaźnie – takie na całe życie. Wierzcie, że każdy z nas tego potrzebuje. No i chciałbym, by wszyscy nauczyciele, którzy Was będą uczyć, okazali Wam wiele troski i serca. W szkole powinno być na to miejsce.

Najmłodszym, którzy po raz pierwszy przekroczą progi szkoły, życzę odwagi i uśmiechu. Bardzo szybko przekonacie się, że warto tu codziennie przychodzić. A tym, którzy za kilka miesięcy będą zdawać egzamin maturalny, życzę mądrego wyboru dalszej drogi życiowej.

A wszystkim, całej społeczności szkolnej, życzę, by pobytowi w szkole towarzyszył promienny, słoneczny uśmiech.

Krzysztof Bugla Burmistrz Dzielnicy Żoliborz

40617199 2775045872521308 8635223364278943744 o

Szanowni Rodzice!
Życzę Wam przekonania, że oddaliście swoje dzieci w dobre ręce. Współpracujcie ze szkołą. Jesteście częścią szkolnej wspólnoty. 

Drodzy nauczyciele!
Nauczanie i wychowanie to trudna i wyboista droga. Ale wierzę, że takiego wyboru dokonaliście świadomie. Życzę sprostania niełatwemu i złożonemu wyzwaniu, jakie rodzi wprowadzana reforma szkolna. Życzę Wam sukcesów dydaktycznych i wychowawczych, życzę satysfakcji zawodowej i godnego uhonorowania Waszej pracy.

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza