Wyniki zawodów

Na początku listopada 2017 roku uczniowie szkół ponadpodstawowych rywalizowali w dzielnicowych eliminacjach sportowych w piłce ręcznej. W kategorii dziewcząt wystartowały cztery zespoły, a turniej rozegrano jednego dnia (6.11.). Najlepszą drużyną została reprezentacja LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. I. Witkiewicza trenowana przez Panią Dorotę Kowalską. Do rozstrzygnięcia zmagań chłopców potrzebne były dwa dni rywalizacji (7-8.11.), a o tytuł mistrza dzielnicy walczyło sześć szkół. Zwycięzcami zawodów zostali uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Limanowskiego, grający pod okiem Pana Tadeusza Czosneckiego.

W piątek 10.11.2017 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 92 przy ul. Przasnyskiej 18a odbyły się szkolne mistrzostwa dzielnicy Żoliborz w tenisie stołowym w kategoriach dzieci i młodzieży. Rozgrywki były dzielnicowymi eliminacjami do zawodów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, podczas których wystąpią zwycięzcy poszczególnych kategorii. Bezkonkurencyjne były dwie szkoły, pewnie zwyciężając na swoim poziomie wiekowym zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców. W olimpiadzie dzieci wygrały reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 92 im. Jana Brzechwy, natomiast w olimpiadzie młodzieży zwyciężyli uczniowie LXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Ignacego Witkiewicza.