pl en de fr

Janina Selwant

Janina Selwant Radna Dzielnicy Żoliborz od 2006r. Przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych i Zdrowia, Członek Komisji Ładu Przestrzennego, Członek Komisji Infrastruktury. Została Radną, aby pomagać innym i mieć wpływ na rozwój Dzielnicy Żoliborz.

Propaguje planowanie i rozwój Dzielnicy Żoliborz w zgodzie z jej historią, położeniem i potrzebami mieszkańców.

Zajmuje się starszymi mieszkańcami dzielnicy i ich problemami. Stworzyła Dzienny Punkt Wsparcia dla chorych na Alzheimera oraz powołała do życia Klubu dla Młodzieży Zagrożonej. Jest zaangażowana w aktywizację Seniorów, walkę z wykluczeniem społecznym i rozwój programów dla Klubów Seniora.

Wspiera i propaguje działalność lokalnej społeczności. Należy do PARTNERSTW działających na terenie Żoliborza. Co roku, przewodniczy jury „ Żoliborskiego Festiwalu Śpiewających Seniorów”.

Odznaczona za pracę na rzecz Ogrodów Działkowych odznaką „Zasłużony Działkowiec”. Za pracę na rzecz dzieci została odznaczona medalem „Przyjaciel Dziecka” przez Polskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Urodzony społecznik i kobieta z klasą. Jej pasją są piesze wycieczki. Podąża za zasadą, iż „ Każdy z nas stworzony jest do rzeczy wielkich, budowania nowego i pomagania innym”.

Dyżury: tutaj

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Przewodnicząca Komisji Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny

Komisje: Infrastruktury, Ładu Przestrzennego
Klub: Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza