pl en de fr

Robert Rogala

Rober Rogala Urodzony pół wieku temu na Mokotowie ,ale całe życie związany z Żoliborzem. Tutaj ukończyłem szkołę podstawową i liceum ogólnokształcące , jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Tu mieszkam z całą rodziną i od 25 lat prowadzę własną działalność gospodarczą , a od 3 lat pracuję również w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Jestem Nadzwyczajnym Szafarzem Komunii Świętej Kościoła Rzymsko-Katolickiego i członkiem Akcji Katolickiej przy parafii św. Jana Kantego.

Od wielu lat działam na rzecz naszej lokalnej społeczności. Będąc radnym trzech poprzednich kadencji złożyłem kilkadziesiąt interpelacji i zapytań oraz wielokrotnie interweniowałem w wielu indywidualnych sprawach z którymi zwracali się do mnie mieszkańcy Żoliborza, a w ostatniej kadencji miałem przywilej przewodniczyć Komisji Rewizyjnej. W obecnej kadencji przewodnicząc największemu Klubowi Radnych w Radzie Dzielnicy i Komisji Infrastruktury pragnę nadal służyć swoim doświadczeniem dla naszej lokalnej społeczności.

 

Dyżury: tutaj

Przewodniczący Komisji Infrastruktury

Komisje: Budżetu i Przedsiębiorczości, Edukacji, Mieszkalnictwa i Spółdzielczości

Klub: Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości

EmailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza