pl en de fr
17-02-2021

Posiedzenie Komisji Spraw Społecznych i Zdrowia - 23-02-2021 r.

PORZĄDEK OBRAD posiedzenia Komisji Spraw Społecznych i Zdrowia w dniu 23 lutego 2021 r., godz. 18:00 (WTOREK) Posiedzenie w trybie zdalnym

 1. Przyjęcie porządku obrad.
 2. Podsumowanie akcji wsparcia psychologicznego mieszkańców Żoliborza, narażonych na negatywne skutki izolacji w czasie pandemii COVID-19.
 3. Prezentacja planów działań Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Dzielnicy Żoliborz na rok 2021.
 4. Sprawy różne, wolne wnioski.
 5. Zakończenie posiedzenia.

Przewodnicząca
Komisji Spraw Społecznych i Zdrowia

/-/Dorota Klejna

Zaproszeni goście:

 • Pani Renata Kozłowska Zastępca Burmistrza Dzielnicy Żoliborz m.st Warszawy
 • Pani Alicja Tyc –Żardecka - Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Żoliborz m.st Warszawy
 • Pani Elżbieta Błaszczak - Przewodnicząca Rady Seniorów Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy

Ze względów sanitarnych związanych z przeciwdziałaniem epidemii koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID~19, posiedzenie Komisji Rady Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy odbędzie w trybie zdalnym. Osoby pragnące uczestniczyć w posiedzeniu proszone są o zgłoszenie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia poprzedzającego komisję.

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko, numer telefonu oraz numer punktu porządku obrad, którego dotyczy zgłoszenie, należy również załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści:

„W związku z moim udziałem w posiedzeniu komisji Rady Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy wyrażam zgodę na udostępnienie przez Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, jako informacji publicznej, moich danych osobowych w zakresie obejmującym moje imię, nazwisko, wizerunek utrwalony na nagraniu z posiedzenia oraz treść wypowiedzi.”

W dniu komisji do godz. 15:00 osoba zainteresowana otrzyma link, za pomocą którego będzie mogła uczestniczyć w zdalnym posiedzeniu komisji.

Zgłoszenie nie jest równoznaczne z udzieleniem głosu na posiedzeniu komisji Rady Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy. Decyzję w tej sprawie podejmuje osoba przewodnicząca obradom w danym punkcie merytorycznym.

Wszystkie zainteresowane osoby mogą zgłosić swoje pytania pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
 • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
 • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza