pl en de fr

Wydarzenia o bezpieczeństwie

W dniu 4 października br. pracownik delegatury BBiZK w dzielnicy Żoliborz oraz funkcjonariuszka Wydziału ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii KRP W-wa V, odwiedzili punkt przedszkolny " Baby Room Preschool" mieszczacy sie przy ul. Promyka na warszawskim Żoliborzu.

W dniu 18 września br. funkcjonariuszki Wydziału ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii KRP W-wa V oraz pracownik delegatury BBiZK w dzielnicy Żoliborz, odwiedzili dzieci klasy „ 0” i klasy „1” w szkole podstawowej nr 392 na warszawskim Żoliborzu.
piątek, 08 września 2017 00:00

Bezpieczny powrót do szkoły

Wakacje – czas przygód i odpoczynku – już za nami. Dzieci i młodzież z warszawskich placówek brały w tym czasie czynny udział w wielu spotkaniach i zajęciach organizowanych przez Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

czwartek, 07 września 2017 00:00

Co sądzisz o bezpieczeństwie w Warszawie?

Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb człowieka. Aby skutecznie podnosić jego poziom żaden urząd nie może działać bez udziału mieszkańców. Wypełnij ankietę i podziel się swoimi opiniami na temat bezpieczeństwa w naszym mieście.

W związku z koniecznością przeprowadzenia Wizji Lokalnej spotkanie Grupy Osiedlowej "Zatrasie Rudawka" odbędzie się w dniu 12.07.2017 r. o godz. 10.45 przed budynkiem na ul. Władysława Broniewskiego 9A.
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza