pl en de fr

Uncategorised

Już za tydzień (26.06 i 27.06) ruszają zajęcia plastyczne i taneczno-ruchowe dla dzieci w ramach projektu "Aktywne lato w klubie Szafir. Zajęcia plastyczne i zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci".

Zapraszamy na warszawski EKOPIKNIK. Widzimy się 15 czerwca w godz. 12.00 - 18.00, w parku Świętokrzyskim (obok PKiN). Będą czekać na Was super atrakcje m.in. gry o zasadach segregacji odpadów, warsztaty promujące drugie życie przedmiotów i ideę zero waste, a także lekcje z gotowania dań „po wczorajszym obiedzie”. Eksperci podzielą się techniką zakładania kompostowników w przydomowych ogródkach oraz zdradzą patenty na zmniejszenie ilości wytwarzanych śmieci. Podczas wydarzenia Warszawa przystąpi do Koalicji 5 frakcji – ogólnopolskiej inicjatywy, której celem jest wprowadzenie na opakowaniach systemu oznakowań wskazujących sposób segregacji odpadów i edukacja ekologiczna.

 

62310958 10156458252226270 8791972172886179840 o

 

W czwartek 6.06 o godz.17.30 odbędą się bezpłatne warsztaty z emisji głosu. Będą to podstawy z emisji głosu czyli jak mówić czy śpiewać, aby nie zdzierać sobie strun głosowych. Zajęcia skierowane są do tych, którzy dużo mówią lub śpiewają (na scenie, w chórze czy dla siebie pod prysznicem) do osób w każdym wieku. Ze względu na ograniczone możliwości lokalowe najlepiej zgłosić swój udział mailem na adres MALu czyli Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zajęcia są bezpłatne, a poprowadzi je Maria Holka-kompozytorka i wokalistka, wykładająca emisję głosu w Szkole Filmowej na Zajączka. Prosimy o punktualne przyjście, bo na początku będzie część teoretyczna.

emisja glosu

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza