pl en de fr

Zamówienia publiczne bez stosowania PZP

Wydział Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, w związku z organizacją ogólnodostępnych zajęć sportowych pn. Piątkowe spotkania z zumbą, zwraca się z prośbą o wycenę usług niezbędnych do przeprowadzenia ww. zajęć.

Załacznik:

Wydział Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy w związku z organizacją gimnastyki usprawniającej dla seniorów, zwraca się z prośbą o wycenę prowadzenia 1 godziny zajęć przez wykwalifikowanego instruktora (posiadającego uprawnienia instruktorskie).

Załącznik:

Wydział Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy w związku z organizacją gimnastyki usprawniającej oraz zajęć tanecznych dla seniorów, zwraca się z prośbą o wycenę prowadzenia 1 godziny zajęć przez wykwalifikowanego instruktora (posiadającego uprawnienia instruktorskie).

Załącznik:

Wydział Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy w związku z organizacją ogólnodostępnych zajęć jogi, zwraca się z prośbą o wycenę prowadzenia 1 godziny zajęć przez wykwalifikowanego instruktora (posiadającego uprawnienia instruktorskie).

Załącznik:

Miasto Stołeczne Warszawa – Dzielnica Żoliborz (Wydział Sportu i Rekreacji - WSR), w związku z organizacją zajęć gimnastyki dla seniorów w ramach 2 projektów z budżetu partycypacyjnego 2019 pn. „Aktywność ruchowa na miarę wieku”, zwraca się z zaproszeniem do składania ofert dotyczących wyceny usługi niezbędnej do przeprowadzenia ww. zajęć.

Załącznik:

Strona 1 z 26
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza