pl en de fr

Rozeznanie rynku (szacowanie zamówienia)

W ramach procedury rozeznania rynku Zamawiający zwraca się z prośbą o dokonanie wstępnej wyceny zamówienia na świadczenie usługi dostępu do Internetu dla Urzędu Dzielnicy Żoliborz na potrzeby placówek oświatowych położonych na Żoliborzu.

Załacznik:

W ramach procedury rozeznania rynku zamawiający zwraca się z prośbą o dokonanie wstępnej wyceny planowanego do udzielenia zamówienia na dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół w roku szkolnym 2018/2019.

W ramach procedury rozeznania rynku zamawiający zwraca się z prośbą o dokonanie wstępnej wyceny planowanej realizacji projektu „Pomagam ratować życie”.

W ramach procedury rozeznania rynku zamawiający zwraca się z prośbą o dokonanie wstępnej wyceny planowanego do udzielenia zamówienia na dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół w roku szkolnym 2017/2018.

Zaproszenie do składania ofert na leasing samochodu osobowego w segmencie K (van),  fabrycznie nowego – rok produkcji 2017, kompletnego, wolnego od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych  na potrzeby Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.

W ramach procedury rozeznania rynku zamawiający zwraca się z prośbą o dokonanie wstępnej wyceny planowanego do udzielenia zamówienia na dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół w roku szkolnym 2016/2017.
W ramach procedury rozeznania rynku zamawiający zwraca się z prośbą o dokonanie wstępnej wyceny zamówienia na leasing samochodu osobowego w segmencie C lub D.
  1. Przedmiot zamówienia: Zadaniem realizującego zamówienie będzie świadczenie usługi leasingu samochodu osobowego zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1.
  2. Wycena usługi:W przypadku zainteresowania możliwością zrealizowania wyżej wymienionego zamówienia, prosimy  o wypełnienie formularza ofertowego stanowiącego załącznik nr 2.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 560 12 84 lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wstępną wycenę prosimy przesłać na adres – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do kancelarii Urzędu Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy, ul. Słowackiego 6/8, 01-627 Warszawa, do dnia 28 kwietnia 2016 r.
W przypadku otrzymania wstępnej wyceny, zamawiający zaprosi wykonawcę do złożenia oferty w planowanym postępowaniu ofertowym.

Załączniki:

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza