pl en de fr
08-09-2017

Szkolenie dla sprzedawców alkoholowych

Szanowni Państwo!

W związku z przeprowadzonymi w 2016 roku badaniami dostępności alkoholu dla niepełnoletnich w punktach sprzedaży na terenie Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy serdecznie zapraszam na bezpłatne szkolenie dla właścicieli punktów sprzedaży napojów alkoholowych oraz sprzedawców i osób podających napoje alkoholowe.

Szkolenie jest częścią działań profilaktycznych podejmowanych przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy na rzecz ograniczenia dostępu osób nieletnich do substancji psychoaktywnych i ma Państwu pomóc w skutecznym egzekwowaniu zakazu sprzedaży i podawania napojów alkoholowych osobom nieuprawnionym.

Będzie nam bardzo miło gościć jak największą liczbę pracowników - sprzedawców z Państwa punktu, którzy mają bezpośredni kontakt z klientem oraz osoby nadzorujące ich pracę, ponieważ przestrzeganie zakazu sprzedaży i podawania alkoholu nieletnim jest warunkiem prawidłowego korzystania z zezwoleń na sprzedaż alkoholu, a łamanie tego zakazu wiąże się z konsekwencjami prawnymi, z odebraniem zezwolenia na sprzedaż alkoholu włącznie.

Szkolenie będzie miało na celu przekazanie niezbędnej wiedzy (zostaną omówione najważniejsze akty prawne, sytuacje skutkujące cofnięciem zezwolenia na sprzedaż alkoholu, prawa i obowiązki sprzedawcy wobec klienta, asertywne techniki odmowy sprzedaży alkoholu itd.) oraz nauczenie praktycznych umiejętności przydatnych w codziennym kontakcie z klientami.

Planujemy zorganizować dla Państwa dwugodzinne szkolenia. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają bezpłatnie materiały edukacyjne oraz zaświadczenia o uczestnictwie.

Biorąc pod uwagę Państwa zróżnicowaną działalność, proponujemy dwa terminy szkolenia do wyboru:

  1. w dniu 29 września 2017r. w godz. od. 17.00 do 19.00,
  2. w dniu 29 września 2017r. w godz. od. 17.00 do 19.00,

Szkolenia odbędą się w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz Miasta Stołecznego Warszawy ul. Słowackiego 6/8 (sala konferencyjna nr 328 - III piętro).

Proszę o wypełnienie karty zgłoszenia, w której wskażecie państwo osoby do udziału szkoleniu oraz jego termin. Tak wypełnioną kartę należy odesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 22 września 2017r. Następnie otrzymają Państwo potwierdzenie udziału w szkoleniu. W razie pytań proszę o kontakt z osobą prowadzącą sprawę w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy – Panem Mariuszem Petrykowskim, tel. /22/ 443 90 15 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza